RTL Z

Erfgenamen Jackson krijgen best betaalde platencontract aller tijden

    
Erfgenamen Jackson krijgen best betaalde platencontract aller tijden
Erfgenamen Jackson krijgen best betaalde platencontract aller tijden
Tue, 16 Mar 2010 21:12:28 +0100( LAATSTE UPDATE: Tue, 16 Mar 2010 22:12:28 GMT )
Ook na zijn dood blijft Michael Jackson records breken. De erfgenamen van Jackson hebben het duurste platencontract ooit in de wacht gesleept. Sony betaalt bijna 150 miljoen euro voor een exclusief contract.

Nieuw album

Sony wil om te beginnen in november een nieuw album uitbrengen met nooit eerder uitgegeven muziek van de King of Pop. Maar daar blijft het niet bij. Zo wil Sony ook een Michael Jackson-videogame maken, een serie dvd's uitgeven en ook het album 'Off the Wall' uit 1979 wordt in een nieuw jasje gestoken.

31 miljoen albums

Sowieso scoort Jackson goed na zijn dood. 31 miljoen albums gingen sinds juni vorig jaar over de toonbank. Met het contract laat Jackson postuum sterren als Madonna - 90 miljoen - en Jay-Z - 110 miljoen - ver achter zich.

©RTLZ.nl

 

Best gelezen artikelen

Best bekeken video's