RTL Z

CSM negende in 'peer group'; salaris ceo stijgt 36%

    
CSM negende in 'peer group'; salaris ceo stijgt 36%
CSM negende in 'peer group'; salaris ceo stijgt 36%
Thu, 18 Mar 2010 13:22:30 +0100( LAATSTE UPDATE: Thu, 18 Mar 2010 14:22:30 GMT )
Terwijl de meeste topmannen een deel van hun vorstelijke salaris inleveren, slaat CSM een andere weg in. Het salaris van ceo Hoetmer stijgt met maar liefst 36% tot 1,2 miljoen. Volgens CSM is dat terecht. In de zelf gekozen 'peer group' eindigde CSM maar liefst op de 9e plek.

1,2 miljoen

De topman van CSM, Gerard Hoetmer, heeft zijn inkomen in 2009 met 36% zien stijgen tot maar liefst 1,2 miljoen euro. Hoetmer kreeg vooral een fors hogere korte-termijnbonus. CSM zag de omzet vorig jaar weliswaar zakken, er werd wel zo'n 13% meer verdiend.

Uitzondering

De bedachte doelstellingen werden meer dan gerealiseerd en dus komt topman Hoetmer een bovengemiddelde bonus toe, zo schrijft de raad van commissarissen in het jaarverslag dat vandaag verscheen. CSM vergelijkt zich graag met een rijtje van tien andere bedrijven. In die vergelijking kwam CSM niet verder dan plaats negen. Hoetmer vormt met zijn salarisstijging een uitzondering. De meeste bedrijven die tot nu toe met hun jaarverslag kwamen, hebben hun topman in 2009 minder betaald dan het jaar ervoor.

©RTLZ.nl

 

Best gelezen artikelen

Best bekeken video's