RTL Z

Blokker: Geen 'echte' opleving economie

    
Blokker: Geen 'echte' opleving economie
Blokker: Geen 'echte' opleving economie
Wed, 28 Apr 2010 11:52:24 +0200( LAATSTE UPDATE: Wed, 28 Apr 2010 11:53:58 GMT )
Blokker Holding, moederbedrijf van de gelijknamige winkelketen, verwacht dit jaar geen 'echte' opleving van de Europese economie. Consumenten houden de hand op de knip.

Hand op de knip

Consumenten houden de hand op de knip, verklaarde het bedrijf in een toelichting op de jaarcijfers. Volgens het concern kunnen consumenten straks minder besteden, doordat overheden maatregelen moeten nemen om de begrotingstekorten te dichten.

Onzekere economie

Over het afgelopen boekjaar, dat liep tot 30 januari, zag Blokker onzekere economische omstandigheden en een terughoudende consument in alle landen waar het bedrijf winkels heeft, waaronder Frankrijk en Estland.

Nettowinst stijgt 1%

De holding, eigenaar van formules als Leen Bakker, Xenos en Bart Smit, rapporteerde een omzet van 2,8 miljard euro over het afgelopen jaar. Dat was gelijk aan het jaar ervoor. De nettowinst steeg met ruim 1% naar 158 miljoen euro.

©RTLZ.nl

 

Best gelezen artikelen

Best bekeken video's