RTL Z

Heertje bindt strijd aan met SENA

    
Heertje bindt strijd aan met SENA
Heertje bindt strijd aan met SENA
Wed, 18 Aug 2010 15:45:42 +0200( LAATSTE UPDATE: Mon, 23 Aug 2010 15:25:05 GMT )
Professor Heertje wil dat muziekrechtenorganisatie SENA een eind maakt aan het versturen van 'valse facturen'. In een column op rtlz.nl roept hij mensen op hun ervaringen te delen zodat 'een vuist kan worden gemaakt'. Heertje wil in de rechtszaal zelf het pleidooi voeren.

Lees de column van professor Heertje:

Of zie onze reportage:

Sena stuurt willekeurig rekeningen rond: Prof. Heertje ten strijde
'Sta op tegen verstuurder van valse facturen SENA'

Slapende stichting

Professor Arnold Heertje, al jaren columnist op rtlz.nl, ondervond zelf hoe SENA rekeningen stuurt. In zijn geval ging het om een slapende stichting voor onderduikers. Heertje vertelt zijn verhaal, inclusief een herinneringsbrief en een incassokantoor dat de hoorn op de haak gooit.

'Acteert als criminele organisatie'

''SENA acteert in alle opzichten als een criminele organisatie'', aldus Heertje, ''klopt duizenden instellingen zonder enige legitimatie gelden uit de zak, intimideert en bedreigt bij het leven en maakt misbruik van de neiging van velen om maar van “het gezeur af te zijn” en daarom te betalen''.

Actie ondernemen

Heertje vraagt mensen hun ervaringen te delen om samen actie te ondernemen, tot in de rechtszaal. Heertje wil daar zelf het woord voeren, tegen SENA en incassobureau DAS uit Rotterdam.

Lees de column van Arnold Heertje

'Sta op tegen verstuurder van valse facturen SENA'

©RTLZ.nl

 

Best gelezen artikelen

Best bekeken video's