Bonus varieert
De bonus varieert. Over 2009 keerde ProRail een variabele beloning uit van 20.279 euro. Opmerkelijk, omdat Klerk had beloofd af te zien van een bonus in verband met de problemen op het spoor vanwege het winterweer.
Lease-auto zonder eigen bijdrage
Naast de bonus komt Klerk in aanmerking voor een onkostenvergoeding van 720 euro netto per jaar. Ook neemt hij deel aan een pensioenregeling en heeft hij een leaseauto waarvoor hij geen eigen bijdrage betaalt.
Overige directieleden
Van de overige directieleden varieert het vaste inkomen van 144.906 euro tot 182.600 euro per jaar. Hun bonussen liepen uiteen van 14.985 euro tot 23.125 euro (over 2009). Ook zij hebben een onkostenvergoeding van 720 euro per jaar en nemen deel aan een collectieve beschikbare premieregeling voor hun pensioen.
Lease-auto's
Alle directieleden hebben een leaseauto. Sommigen betalen een eigen bijdrage. De anderen niet. De cataloguswaarde van de leaseauto's varieert nogal, van 31.051 euro tot 63.751 euro. De pensioenleeftijd is 65 jaar.
©RTLZ.nl
