Taio Cruz en meer spektakel in finalehttp://data.rtl.nl/_internal/gridimage_v3!0/mnunzmvrgng2kh8zqqejdj73lqrt9j4/finalistenfoto.jpg

Zinderende live-finale

Na tien weken van shoots, catwalklessen, uitdagingen, irritaties en onvergetelijke belevenissen wordt maandag 14 november bekend wie zich ‘Holland’s Next Top Model’ mag noemen. In een zinderende live finale, vanuit Studio 21 in Hilversum, staan finalisten Elise, Michelle, Riquelle en Tamara lijnrecht tegenover elkaar. De meiden beseffen stuk voor stuk dat dit hun laatste kans is om de jury te overtuigen. Zij geven daarom alles in een smashing show vol glamour. In ontwerpen van couturiers als Addy van den Krommenacker, Dennis Diem en Jan Boelo betreden de finalisten de catwalk.

Eerdere finalisten

In de finale draait het natuurlijk om Elise, Michelle, Riquelle en Tamara, maar de ogen zullen dit jaar ook gericht zijn op modellen uit eerdere edities van ‘Holland’s Next Top Model’. Sanne (winnares 2006), Ovo (4de plaats in 2006), Kim (winnares 2007), de tweeling River en Lois, (5de en 6de plaats in 2007) en Rosalinde (winnares 2009) veroveren de runway in een spannende lingerieshow. Daarnaast verzorgt superster Taio Cruz (bekend van de hits ‘Dynamite’ en ‘Hangover’) een stunning optreden.

Vakjury bepaalt

De vakjury, bestaande uit Daphne Deckers, Bastiaan van Schaik, Mariana Verkerk en Paul Berends, bepaalt uiteindelijk wie van de vier meiden ‘Holland’s Next Top Model’ wordt en naar huis gaat met een contract bij Touché Models ter waarde van 75.000 euro, een auto én gezichtsbepalende campagnes van Max Factor en Zalando.