Lees hier het verslag van de zondaguitzending waarin sneuvelde.

De twee Zanggroepen Hearts en X6 laten zich deze week van hun zonnigste kant zien, in de vierde Liveshow met het thema ZOMER. Ze doen er alles aan om ervoor te zorgen dat de categorie van Marianne van Wijnkoop tijdens de volgende show nog steeds met twee acts vertegenwoordigd is. Marianne geeft aan het begin van de avond al aan: “Hearts gaat zich deze week revancheren. Ik geloof er heilig in.”

X6 loopt op zonnestralen
De zes meiden van X6 kruipen in de huid van Katrina & The Waves en laten de zon schijnen met de uptempo hit ‘Walking on sunshine’. Zoals Marianne van Wijnkoop voor het optreden zegt: “Het leuke van X6 is dat je iedere week een ander aspect van hen kunt zien. Ze zijn het zonnetje in huis die meiden.”

Het commentaar van de jury
Henk begint met het plaatsen van een kritische noot: “Het is weer een spetterende show. De moeilijkheid is wel vaak om zang en dans samen goed te doen. Daar heb je veel zuurstof bij nodig. Vorige keer ging het wat minder, nu was het een stuk beter. Maar ik blijf het vele bewegen een handicap vinden.”
Henkjan heeft kritiek op de styling van X6: “Ik hoop niet dat jullie er ooit als houten Klazen bij gaan staan, zoals Henk lijkt te willen. Waar ik meer problemen mee heb is: ik zie iedere week een nieuw groepje qua styling. Ik zou graag een keer een lijn zien daarin.”
Marianne verdedigt haar Zanggroep met verve: “Ik wil dat ze op een dag een eigen gezicht krijgen, maar daarvoor wil ik eerst even de grenzen aftasten. Ik vind dat die meiden iedere week vooruitgaan. Daarnaast benutten ze iedere minuut om te komen waar ze heen willen. Dat is ook erg belangrijk. Ze verdienen het echt om er te komen.”

Hearts gaat naar Rio!
Mark, Nancy en Sonja, oftewel Hearts, proberen deze week meer stemmen van het Nederlandse publiek te krijgen met hun versie van ‘I go to Rio’ van Peter Allen. Vorige week kregen ze, samen met Melanie, de minste stemmen van het publiek. Nu proberen ze dat recht te zetten door alles te geven en enorm te genieten.

Het commentaar van de jury
Henkjan: “Toen ik de uitzending van vorige week terugzag op televisie, klonk het beter dan hier. Ik hoop dat dat nu weer zo is. Het was niet zo swingend en dat moet wel bij dit nummer.”
Henk: “Ik moet me bij Henkjan aansluiten. Ik vond het een beetje een nachtclub-act, het was een beetje inwisselbaar. Ik had graag de echte Hearts gezien.”
Marianne: “Jongens, het thema is ZOMER. Hearts heeft er een vrolijk feestje van gemaakt. Wat wil je nog meer?”


Lees meer:
Lees hier het verslag van de Jonge Solisten

Lees hier het verslag van de Oudere Solisten

Wat zei de jury ook alweer bij Liveshow 3?

terug

XSluiten


  


X FACTOR 2007

Highlights:
  Roef & Marian
  Auditie Mieke
Sharon:
  'I'll always love you'
DE FINALE
  Uitz. 24-02
  De Uitslag!


>>bekijk alle uitzendingen